TRENING INDYWIDUALNY
Można być Mistrzem w każdym wieku

Zwiększona sprawność fizyczna i mobilność mogą przywrócić
niezależność i pewność siebie. Oba są kluczowe dla Twojej
samooceny i sprawią, że poczujesz się bardziej pozytywnie
i poprawisz jakość życia.Moim ostatecznym celem jest inspirowanie i motywowanie innych, aby żyli jak najlepiej, zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

” Tai chi nie oznacza orientalnej mądrości ani czegoś egzotycznego. Jest to mądrość twoich własnych zmysłów, własnego umysłu i ciała razem jako jednego procesu.”

Twoje Korzyści z Treningu Pływackiego

Dostajesz wszechstronny trening, ale bez wywierania nadmiernego nacisku na stawy.

Pływanie to doskonałe ćwiczenie wzmacniające serce i poprawiające krążenie.

Jeśli pływasz z grupą, może to być fajna społeczna aktywność.

Pływanie może podnieść twoje samopoczucie psychiczne.

Trening Pływacki
  • Nie jest obciążający. Możesz więc cierpieć na bóle stawów i ból podczas wykonywania ćwiczeń naziemnych. Ale możesz o nich zapomnieć podczas pływania.
  • Woda zapewnia wsparcie. W związku z tym, nawet jeśli zwykle jesteś niestabilny na nogach, będziesz w stanie pływać.
  • Ograniczona mobilność nie jest przeszkodą w pływaniu. Chociaż poruszanie się po suchym lądzie może być trudne, przebywanie w wodzie uwalnia twoje ciało od zwykłych ograniczeń. W przeciwieństwie do większości innych form ćwiczeń.
  • Pływanie jest idealne do poprawy ogólnej siły ciała. Kiedy jesteś w wodzie, całe twoje ciało musi pracować pod ciężarem wody. Tak więc dostajesz wszechstronny trening, ale bez wywierania nadmiernego nacisku na stawy. Zwiększenie ogólnej siły ciała nie tylko zwiększa mobilność, ale także poprawia równowagę. 
  • Pływanie to doskonałe ćwiczenie wzmacniające serce i poprawiające krążenie. Konsekwencją zdrowszego serca jest lepsza wytrzymałość, dzięki czemu poczujesz się mniej zdyszany wykonując codzienne czynności.
  • Jednak nawet jeśli zmiany fizyczne związane z wiekiem wykluczają Cię z innych ćwiczeń, pływanie jest sposobem na ponowną aktywność. A jeśli pływasz z grupą, może to być fajna społeczna aktywność. Wraz ze wszystkimi innymi pozytywnymi zmianami, jakie może przynieść pływanie, może to podnieść twoje samopoczucie psychiczne.
  • Zwiększona sprawność fizyczna i mobilność mogą przywrócić niezależność i pewność siebie. Oba są kluczowe dla Twojej samooceny i sprawią, że poczujesz się bardziej pozytywnie i poprawisz jakość życia.